الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان ترکیبی دو پل اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9D31616
تجهیزی که ترکیبی از یک کلید جریان باقیمانده با کلید مینیاتوری باشد را کلید محافظ جان ترکیبی می نامند. محافظ جان های ترکیبی اشنایدر هم مانند سایر محافظ جان های اشنایدر در انواع دو پل و چهار پل تولید شده اند. این محافظ جان های ترکیبی با جریان های نامی متفاوت از جمله جریان 16، 25، 32 و 40 آمپ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9D31625
محافظ جان ترکیبی  کلیدهای محافظ جان ترکیبی در واقع تلفیقی از کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان بوده، از این رو، کلیدهای محافظ جان ترکیبی نامیده می شوند و حفاظت های اضافه بار، اتصال کوتاه و نشتی جریان را کنترل می کنند.مشخصات کلید محافظ جان ترکیبی اشنایدر دو پل 25 آمپرکلید محافظ جان ترکیب..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

 کلید محافظ جان ترکیبی علاوه بر جریان نشتی، به اضافه بار هم عکس العمل نشان می دهد. کلیدمحافظ جان ترکیبی اشنایدر الکتریک از دو بخش کلید مینیاتوری و محافظ جان معمولی تشکیل شده است. این کلیدها معمولاً زمانی کاربرد دارند که نیاز به حفاظت در برابر جریان های نشتی زمین و حفاظت در برابر اضافه جریان (اضافه بار و اتصال کوتاه) وجود داشته باشد.

محافظ جان های ترکیبی، وظیفۀ حفاظت از انسان و تجهیزات الکتریکی متصل شده به آن را بر عهده دارند. محافظ جان ترکیبی اشنایدر الکتریک، در دو گروه دو پل و چهار پل تولید می شود. در گروه دو پل، جریان های 16 آمپر، 25 آمپر، 32 آمپر و 40 آمپر در رده کاری آن قرار دارند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email