الیکا الکتریک
سبد خرید

لوازم جانبی کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GVAE11
کلید محافظ موتوری یا کلید حرارتی مغناطیسی چیست؟   کلید محافظ موتور یا MPCB از عناوین دیگری هستند که در مورد کلید حرارتی به کار می روند. کلید حرارتی قابلیت قطع زیر بار و قطع وصل الکتروموتورهای سه فاز را دارند. هم چنین می توان جریان این کلیدها رادر یک بازه به صورت دقیق تنظیم کرد.کلید..
88,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GVAN11
   کنتاکت کمکی که می خواهیم معرفی کنیم کنتاکت کمکی کلید حرارتی اشنایدر با کد فنی GVAN11 است که دارای یک تیغ یا کنتاکت NO و یک کنتاکت NC (1NO+1NC) است.    همان طور که می دانید، کلید محافظ موتور یا MPCB از عناوین دیگری هستند که در مورد کلید حرارتی مغناطیسی به کار می روند. کلید ..
80,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GVAD1010
وجود و کاربرد موتورهای الکتریکی در ساختمان های مسکونی و تجاری گرفته تا در بزرگ ترین صنایع مشهود است. به همین خاطر پیوسته حفاظت صحیح از آن ها یک وجه مهم در طراحی مدار موتور برای مهندسان و طراحان بوده است.از ویژگی های کلیدهای حرارتی مغناطیسی اشنایدر تطابق مکانیزم الکتریکی و مکانیکی و قابلیت اتصال ..
236,000 تومان
نمايش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک دارای قابلیت توسعه از طریق انواع لوازم جانبی و کنتاکت های کمکی است که امکان استفاده مطلوب تر از کلید را فراهم می کند.

لوازم جانبی کلید حرارتی اشنایدر شامل کنتاکت کمکی کلید حرارتی به شکل کنتاکت کمکی باز 1NO و کنتاکت کمکی بسته 1NC  و کنتاکت نشان دهنده خطا و همچنین رله شنت، باس بار کلید حرارتی، ترمینال بلاک کلید حرارتی و دسته گردان کلید موجود است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email