الیکا الکتریک
سبد خرید

لوازم جانبی بی متال اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LAD7B106
رابط بيمتال اشنایدر الکتریکترمینال بلاک ها اجزایی با یک قاب عایق هستند که هدف اصلی آن اتصال دو یا چند سیم به یکدیگر است. از ترمینال بلاک برای اتصال بی متال به کنتاکتور بهره می برند. ممکن است این سوال مطرح شود که برای اتصال سیم ها می توان از نوار چسب برق هم استفاده کرد، پس لزوم استفاده از تر..
688,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LA7D3064
رابط بيمتال اشنایدر الکتریک رله حرارتی بی متال اصلی ترین روش برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در برابر اضافه بار است. معمولا رله های اضافه جریان اشنایدر همراه با کنتاکتور در مدار نصب می گردند. برای نصب کنتاکتور روی بی متال از ترمینال بلاک استفاده می شود. لزوم استفاده از ترمینال بلاک این است ..
1,280,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LAD7305
کنترل مکانیکی بیمتال سری D اشنایدر الکتریککنترلر مکانیکی اشنایدر با کد فنی LAD7305 از لوازم جانبی بیمتال سری D است. تجهیز LAD شامل یک کابل انعطاف پذیر است که برای ریست دستی بیمتال بر روی آن نصب می‌شود.  این محصول سازگار با محیط زیست بوده و و طبق استاندارد (RoHS/REACh) تولید و عرضه می&z..
9,680,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LA7D305
کنترل مکانیکی بیمتال سری LRD اشنایدر الکتریککنترلر مکانیکی اشنایدر با کد فنی LA7D305 از لوازم جانبی بیمتال سری D است. تجهیز LAD شامل یک کابل انعطاف پذیر است که برای ریست دستی بیمتال بر روی آن نصب می‌شود. این محصول سازگار با محیط زیست بوده و طبق استاندارد (RoHS/REACh) تولید و عرضه ..
9,560,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله بی متال اشنایدر الکتریک هم مانند دیگر تجهیزات این شرکت لوازم جانبی دارد تا بتواند به کارکرد رله کمک نماید. از جمله این تجهیزات می توان به کنترل مکانیکی بی متال و رابط بی متال اشاره نمود.

کنترل مکانیکی بی متال: برای کنترل مکانیکی از راه دور بی متال استفاده می شود.

رابط بی متال: جهت اتصال بین بی متال و کنتاکتور استفاده می گردد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email