الیکا الکتریک
سبد خرید

لوازم جانبی کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک

لوازم جانبی کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک برای استفاده بیشتر و متنوع تر کلید به کار می روند و می توان به کنتاکت کمکی، کنتاکت خطا، رله شنت، رله آندر ولتاژ و دسته گردان کلید اتوماتیک فیکس اشاره نمود. نمونه های مذکور برای کلیدهای سری EZC100 و EZC250 موجود است.

تمامی سری فوق به غیر از دسته گردان، با باز کردن کاور رویی کلید، به راحتی در داخل کلید نصب شده و سیم های آن به خارج کلید منتقل می شود تا بتوان علائم خروجی را توسط دستگاه های نشان دهنده خطا مانند چراغ سیگنال اشنایدر الکتریک مشاهده کرد؛ همچنین سیگنال های خروجی را از نمونه های رله شنت و آندر ولتاژ برای کنترل مدار دریافت کرد.

  • کنتاکت کمکی: وضعیت قطع یا وصل بودن کلید را مشخص می کند.
  • کنتاکت خطا: نشان می دهد که در کلید خطایی رخ داده است.
  • رله شنت: رله شنت برای زمانی است که بخواهیم کلید را از راه دور قطع کنیم در حالی که خطایی برای کلید رخ نداده است.
  • رله آندر ولتاژ: این رله در حالتی که ولتاژ از حد مشخصی پایین تر رود و یا سطح ولتاژ به صفر برسد تحریک می گردد و می تواند ضمن قطع کردن کلید اصلی، یک سیگنال در خروجی تولید کند.
  • دسته گردان: به دو صورت اتصال مستقیم و اتصال از طریق شفت بر روی کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک نصب می شود. دسته گردان برای قطع و وصل کلید از روی در تابلوی برق به کار می رود.

 

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZEAX
کنتاکت های (1NO+1NC) changeover اطلاعات از راه دور از وضعیت کلید اتوماتیک فراهم می آورند. آنها می توانند برای نمایش، قفل الکتریکی، مصارف رله ای و غیره استفاده شوند.o کنتاکت کمکی AX (ON/Off) وضعیت کنتاکت های کلید اتوماتیک را نشان می دهد.o کنتاکت خطا AL (نمایش خطا) نشان می دهد که کلید اتوماتیک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZASHT200AC
  رله شنت کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم (SHT)این رله زمانی عمل می کند که ولتاژ کنترل آن بیش از  0.7ولتاژ نامی شود. سیگنال های کنترلی می توانند از نوع پالس (ms 20 >)  باشند.    عملکرد   وقتی کلید اتوماتیک به وسیله رلۀ آندر و..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZESHT200AC
رله شنت که برای کلیدهای غیر قابل تنظیم اشنایدر استفاده می گردد و در رنج 250 آمپر این سری کلیدها می توان نصب کرده و بهره برد.رله شنت برای قطع کردن کلیدهای اتوماتیک استفاده می شود و با ولتاژ 200 تا 240 ولت AC تحریک می گردد.برای دریافت قیمت و موجودی کالا، لطفاً با شماره های شرکت الیکا الکتریک ت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZAUVR200AC
رله آندر ولتاژ کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم (UVR)در این حالت وقتی ولتاژ کنترل کمتر از مقدار آستانه شود، کلید اتوماتیک عمل کرده و قطع می شود.مقدار آستانه بین 0.35 تا 0.7 برابر ولتاژ نامی است.بسته شدن کلید اتوماتیک تنها زمانی ممکن است که ولتاژ از 0.85 برابر ولتاژ نامی بالاتر رود.عمل کرد..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZAROTE
دسته گردان که در این قسمت به آن اشاره می کنیم یکی از لوازم جانبی کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر است.دسته گردان مستقیم، مناسب برای تابلوهای مرکز کنترل موتور (MCC)· درجه حفاظت OIP54, IP40, IK07 همراه با واشر عرضه شده در  مدل های (EZAROTDS, EZEROTDS)دسته گردان مستقیم از مو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZEROTE
 مزیت استفاده از دسته گردان (با میله واسط) برای کلید اتوماتیک اشنایدراین وسیله از لوازم جانبی کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر است و کنترل و استفاده از کلیدهای اتوماتیکی که در پشت درب تابلو و انتهای آن نصب شده اند را از طریق جلوی تابلو (بدون باز کردن درب) ممکن می سازد.  میز..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email