الیکا الکتریک
سبد خرید

بی متال کنتاکتور سری F اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F5367
بيمتال 60  الی  100 آمپرمخصوص کنتاکتور سری LC1F115...LC1F185LR9F5367   ..
4,870,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F5369
بيمتال 90  الی  150 آمپر مخصوص کنتاکتور سری LC1F115...LC1F185LR9F5369   ..
5,460,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

بی متال اشنایدر یا رله بی متال اشنایدر یک رلۀ حساس به دما است که با عبور جریان الکتریکی از بی متال این حرارت ایجاد می شود. اگر جریان عبوری از مقدار نامی یا تنظیمی بی متال بیشتر شود باعث قطع تیغه های داخلی آن شده و مدار را قطع می کند. رنج بی متال اشنایدر 48 تا 630 آمپر را برای اتصال به کنتاکتور سری F  استفاده می شود.

این دسته از بی متال ها با نام LRF شناخته می شوند.

   بی متال های اشنایدر هم برای شبکه AC و هم برای شبکه DC قابل نصب است و می تواند مدارات را در مقابل اضافه جریان AC و DC محافظت کند.

از آن جا که رضایت کاربران، صحت و دقت عملکرد تجهیزات، ایجاد حفاظت مطلوب در سیستم ها و برقراری کامل ایمنی در راستای حفظ جان افراد و جلوگیری از برق گرفتگی برای ما در شرکت الیکا الکتریک بسیار مورد اهمیت است، در نتیجه سال ها فعالیت و بازخورد رضایت کاربران و مصرف کنندگان محصولات اشنایدر الکتریک در صنعت و ساختمان، ما را به عرضه محصولات اشنایدر الکتریک از میان سایر محصولات موجود در بازار و ادامه این مسیر ترغیب کرد.

سوال های پرتکرار

رله ها در دو نوع حرارتی یا الکترونیکی ساخته می شوند. در نوع حرارتی، تأخیر زمانی با توجه به حرارت تولید شده در المان حرارتی مخصوص حاصل می شود ولی در بی متال الکترونیکی، تأخیر زمانی با توجه به مدارهای الکترونیکی تنظیم می شود. رله های اضافه بار الکترونیکی LR9F که با دقت و اطمینان بیشتری عمل می کنند، برای حفاظت از موتورهای پر قدرت و فشار قوی کاربرد دارند. آن ها به صورت مستقیم زیر کنتاکتورهای LC1F اشنایدر نصب می شوند و رنج جریان 30 تا 630 آمپر را در 8 دسته پوشش می دهند.

برای راه اندازی بعضی موتورهای الکتریکی به جریان زیادی نیاز است. جریان راه اندازی معمولاً تا سه برابر جریان نامی موتور بالا می رود. برای محافظت از موتور در برابر اضافه بار حرارتی از رله بی متال استفاده می شود. بی متال می تواند بدون تریپ کردن در مقابل جریان راه اندازی مقاومت کند. برای تغییر تنظیمات رله بی متال اشنایدر (مانند تنظیم آستانه تریپ) از طرف شرکت سازنده پیشنهاد می شود که ابتدا موتور را متوقف کرده و سپس تنظیمات رله بی متال عوض شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email