الیکا الکتریک
سبد خرید

اینورتر آلتیوار 71 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV71HD15N4Z
اینورتر 15 کيلو وات ATV71 بدون ترمینال گرافیکیATV71HD15N4Z ..
49,000,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 47 (3 صفحه)
نقد و بررسی

اینورتر سری آلتیوار 71 اشنایدر الکتریک را می توان قوی ترین و مجهزترین درایو این شرکت نامید. این درایو برای کاربردهای سخت و سنگین طراحی شده به طوری که می تواند 2.2 برابر گشتاور نامی موتور را در لحظۀ راه اندازی به مدت 2 ثانیه به بار اعمال کند. کارت های مختلف که به عنوان گزینه های اختیاری قابل سفارش گذاری است، این درایو را به طور کامل با هرنوع سیستم کنترلی سازگار می سازد. این سری از کنترل دورهای اشنایدر با نمایشگر گرافیکی، نمایشگر معمولی و برای توان های بالاتر از 90 کیلووات با چوک DC و یا بدون چوک ساخته می شود. ATV71 در توان های 0.75 تا 500 کیلووات در ایران موجود است.

   اینورتر یا کنترل دور موتور آلتیوار 71 جهت مصارف صنعتی با گشتاور بالا در موتورهای سنکرون استفاده می شود. از جمله کاربردهای عمدۀ اینورتر آلتیوار 71 می توان در بالابرها، جا به جایی مواد، ماشین های بسته بندی، نساجی، ماشین های درودگری و ... اشاره کرد.
   ویژگی های کنترل دور موتور آلتیوار 71

·  رنج فرکانسی زیاد برای موتورهای سرعت بالا

· اتصال به موتورهای خاص و درایوها به صورت موازی به دلیل داشتن نسبت فرکانس/ ولتاژ

· سرعت ایستای دقیق و قدرت ذخیره سازی انرژی برای موتورهای سنکرون در حالت حلقه باز

· گشتاور و سرعت دقیق در سرعت های بسیار پایین همراه با حالت پویایی بالا با کنترل برداری شار مغناطیسی با سنسور یا بدون سنسور به کار می رود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email