الیکا الکتریک
سبد خرید

اینورتر آلتیوار 32 سه فاز اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV32H075N4
تفاوت سافت استارتر و درایو کنترل دور موتور (اینورتر)سافت استارتر ولتاژ لحظه راه اندازی و در پی آن جریان را نیز کاهش می دهد. بدین صورت تنش های لحظه استارت زنی نیز کاهش می یابد. همچنین سافت استارترها به موتور اجازه می دهند تا با یک شتاب نرم به سرعت 100% برسند و همچنین با یک شتاب نرم به حالت توقف ب..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کاربرد اینورتر آلتیوار 32 اشنایدر الکتریک در صنایع مختلف از جمله فن ها، پمپ ها، بالابرها، صنایع درودگری، دستگاه های برش و خم کاری فلزات نوار نقاله های کوچک، صنایع بسته بندی و برچسب زنی، دستگاه های میکسر مواد، صنایع نساجی، کمپرسورها و ... است.

اینورتر یا کنترل دور موتور الکتریکی به منظور کنترل سرعت چرخش موتورهای AC استفاده می شود. اینورتر آلتیوار 32 برای راه اندازی انواع موتورهای سنکرون و آسنکرون استفاده می شود.

یکی از مزایای اینورتر آلتیوار 32 اشنایدر الکتریک، کوچک بودن ابعاد آن است که سبب شده کارایی آن بالا رفته و هزینۀ ساخت و طراحی تابلوهای برق را به میزان چشمگیری کاهش دهد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email