الیکا الکتریک
سبد خرید

اینورتر آلتیوار 32 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV32H075N4
تفاوت سافت استارتر و درایو کنترل دور موتور (اینورتر)سافت استارتر ولتاژ لحظه راه اندازی و در پی آن جریان را نیز کاهش می دهد. بدین صورت تنش های لحظه استارت زنی نیز کاهش می یابد. همچنین سافت استارترها به موتور اجازه می دهند تا با یک شتاب نرم به سرعت 100% برسند و همچنین با یک شتاب نرم به حالت توقف ب..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نقد و بررسی

درایو یا کنترل دور موتور الکتریکی سرعت چرخش موتورهای AC را کنترل می کند. روش کار درایو کنترل تغییرات فرکانس منبع تغذیه است، همچنین با استفاده از تغییرات میزان گشتاور می توان سرعت یک موتور الکتریکی را از مقدار سرعت نامی آن بالاتر برد. درایو آلتیوار 32 اشنایدر الکتریک موتورهای سنکرون و آسنکرون را کنترل می نماید.

این نمونه کنترل دور به دلیل ابعاد کوچک، فضای کمتری در یک تابلوی برق اشغال می نماید و هزینۀ ساخت و طراحی تابلوهای برق را کاهش می دهد. در واقع این نمونه درایو یا اینورتر کوچک ترین کنترل دور موتور الکتریکی ساخته شده در جهان است.

کاربرد درایو آلتیوار 32 اشنایدر الکتریک در صنایع مختلف از جمله نوار نقاله های کوچک، صنایع بسته بندی و برچسب زنی، دستگاه های میکسر مواد، صنایع نساجی، کمپرسورها، فن ها، پمپ ها، بالابرها، صنایع درودگری، دستگاه های برش و خم کاری فلزات است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email