الیکا الکتریک
سبد خرید

رله اینترفیس اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RSB2A080JD
رله اینترفیسرله اینترفیس اشنایدر الکتریک با کد فنی RSB2A080JD  از سری رله های RSB شرکت اشنایدر بوده که از طریق دو کنتاکت نرمال باز (2 C/O) عمل خروجی خود را اعمال می کند، جنس کنتاکت های به کار رفته در آن از آلیاژ نقره یا (AgNi) است.در زیر به اختصار به برخی از ویژگی های این رله اشاره شده ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RSB2A080BD
رله اینترفیس 24 ولت DC  و 8 آمپرRSB2A080BD                                                                   &nbs..
نمايش 1 تا 20 از 37 (2 صفحه)
نقد و بررسی

رله اینترفیس اشنایدر الکتریک یا رلۀ الکترومکانیکال به منظور قطع و وصل بارهای الکتریکی کوچک و در مدارهای فرمان استفاده می شود. روش کار رلۀ الکترومکانیکال شبیه کنتاکتور است و از دستۀ کلیدهای مغناطیسی به شمار می آیند این نمونه رله ها در ابعاد کوچک و با عمر مفید بالا طراحی و ساخته می شوند و در نمونه های متنوع از نظر ولتاژ کاری، جریان، تعداد پلاتین تولید می شوند.

استفاده از رله اینترفیس اشنایدر الکتریک در راستای پایداری تجهیزات اتوماسیون صنعتی، سطح بالای اطمینان در تبادل اطلاعات و سیگنال ها بین پردازنده ها و سیستم کنترل مرکزی، اطمینان از وجود عایق الکتریکی بین ورودی و خروجی، ایجاد ایزولاسون بین یک قسمت از مدار با دیگر اجزا و کنترلر و ... که همگی از پارامترهای مهم در سیستم های کنترل و اتوماسیون هستند، صورت می گیرد.

رله اینترفیس، روی بردهای الکترونیکی و یا با سوکت قابل نصب هستند که در معمولاً در تابلو برق های صنعتی از نمونۀ دوم بیشتر استفاده می شود.

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email