الیکا الکتریک
سبد خرید
امرجنسی کله قارچی کلیددار باکالیت با دو کنتاکت NC اشنایدر الکتریک

امرجنسی کله قارچی کلیددار باکالیت با 2NC اشنایدر الکتریک

  • جنس بدنه: باکالیت
  • رنگ امرجنسی: قرمز با قطر 40mm
  • کنتاکت کمکی: 2NC
  • نوع: کلید دار
  • نحوه ریست: چرخشی
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66
ناموجود
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه
سوال های پرتکرار

در کلید استارت از تیغه باز (NO) استفاده می شود که مسیر جریان در حالت نرمال قطع است و با فشار دادن آن وصل می شود. در کلید استپ از تیغه بسته (NC) استفاده می شود که مسیر جریان در حالت نرمال وصل است و با فشردن آن قطع می شود.

کلید کله قارچی همانند کلید استپ است با این تفاوت که با فشردن آن مدار قطع شده و تا زمانی که آن را آزاد نکنید به حالت قبل برنمی گردد. علاوه بر این با امرجنسی کله قارچی می توان مسیر اصلی برق ورودی به مدار را کنترل نمود اما کلید استپ استارت برای وضعیت نرمال قابل استفاده است و نمی توان آن ها را تحت جریان خطا قطع و وصل کرد. همچنین رنگ امرجنسی کله قارچی به صورتی است که به سرعت توسط اپراتور در شرایط اضطراری قابل تشخیص باشد ولی در مورد کلید استپ استارت چنین رنگ هایی انتخاب نمی شود.

با توجه به کاربردی که داریم می توانیم از یک تیغه NO در کنار NC استفاده کنیم. در این صورت اگر اختلالی در مدار به وجود بیاید با فشردن امرجنسی کله قارچی، مدار توسط NC قطع می شود و با NO مثلا می توان چراغ سیگنال یا آژیر خطر یک بیمارستان را فعال کرد. هر دو کنتاکت کمکی NO اشنایدر با کد فنی ZBE102 و کنتاکت کمکی NC اشنایدر با کد فنی ZBE101 قابلیت اتصال به امرجنسی کله قارچی XB4 را دارند.

کلیدهای اضطراری بعد از فشردن به سه روش به حالت اول بر می گردند:

  • با کشیدن سری (Push-Pull)
  • با چرخاندن سری (Turn to Release)
  • توسط کلید در انواع کلیددار (Key Release)

امرجنسی های کله قارچی پس از فشرده شدن و قطع مدار به دلیل فنر موجود در آن کم کم به حالت اول باز می گردند و ایمنی صددرصدی در برابر وصل شدن مجدد مدار ایجاد نمی کنند. اما امرجنسی کله قارچی کلیددار پس از فشرده شدن در همان وضعیت قفل می شوند و تا وقتی اپراتور مجدداً مدار را راه اندازی نکند بصورت خودکار وصل نمی شوند. این کلیدها ایمنی بالاتری ایجاد می کنند و قطع مدار توسط آن ها وابسته به میزان فشار وارد شده به کلید توسط اپراتور نیست.

امرجنسی کله قارچی کلیددار باکالیت با کنتاکت 2NC

امرجنسی کله قارچی قرمز رنگ کلید دار با کد فنی XB7NS9444 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم اضطراری استپ ماشین الات مناسب است. شستی کله قارچی آن با ابعاد 40 میلی‌متری با  فشار عمل کرده و بازگشت فنری است، یعنی با یک چرخش به حالت قبلی باز می گردد. امرجنسی قارچی کلیددار باکالیت اشنایدر دارای دو کنتاکت NC است. جنس بدنه آن از باکالیت است و توسط ترمینال پیچی متصل می شود. امرجنسی کله قارچی باکالیت به آسانی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی قرار گرفته و از طریق بست پیچی روی تابلو برق متصل می شود. به واسطه ظاهر قارچی شکل و رنگ قرمزش، شناسایی این قطعه از مسافت دور میسر است. این قطعه به دلیل داشتن درجه حفاظت IP65، ضد ضربه و لرزش بوده و در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است. بنابراین به دلیل ویژگی های ذکر شده در محیط های کارگاهی و صنعتی به کار می رود. هم چنین دارای قاب پلاستیکی با دو لایه عایق است. این محصول در دمای 40- تا 70 درجه سانتیگراد به خوبی کار می کند.

فنی
کد فنیXB7NS9444
نام اختصاریXB7
کاربرد محصولاعمال فرمان های اضطراری
نوع ولتاژ250V
تعداد کنتاکتهای کمکی2NC
نوع عملکردبازگشت فنری
نوع کلیدامرجنسی کله قارچی کلیددار
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهباکالیت
رنگقرمز
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP65
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

e: برابر 6-1 میلی متر در حالت فلزی و 6-2 میلی متر در حالت پلاستیکی است.


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email