الیکا الکتریک
سبد خرید

اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09M7
کاربرد کنتاکتورکنتاکتور کلید مغناطیسی است و مهمترین جزء مدارهای فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد. از کنتاکتورها به منظور قطع و وصل، کنترل و فرمان مدار و ... بهره گرفته می شود.   به منظور حفاظت در مقابل جریان اضافه بار، می توان از کنتاکتور به همراه رله حرارتی استفا..
355,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12M7
 از جمله محصولات اشنایدر که در بسیاری از کاربردهای صنعتی به منظور کنترل در قطع و وصل موتور از راه دور بسیار مورد استفاده است کنتاکتورهای اشنایدر است.همان طور که می دانید کنتاکتور یک رله و مانند یک کلید سه فاز ساده است که سه کنتاکت اصلی آن مربوط به مدار قدرت و کنتاکت های کمکی آن مربوط به مدا..
365,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18M7
بالاترین سطح ایمنی و قابلیت اطمینان، عملکرد انعطاف پذیر در فرآیندهای معمول تا پیشرفته، کنترل عملکرد موتورها همه با بهره گیری از رنج گسترده محصولات اشنایدر الکتریک از جمله کنتاکتورهای سری TeSyse D امکان پذیر است.در هر کجا و برای هر پروژه ای امکان دسترسی و بهره گیری از کنتاکتورها، قطع کننده های مد..
460,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25M7
کنتاکتور اشنایدر الکتریک   شرکت الیکا الکتریک در راستای ارائه محصولات مرتبط با تابلو برق و برق صنعتی که معتبر و با کیفیت شناخته شده در سطح جهانی باشند، و با تجربه حاصل از رضایت کاربران از محصولات اشنایدر الکتریک، سال هاست که نسبت به تأمین و عرضه محصولات اشنایدر الکتریک به متقاضیان..
580,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32M7
   ما در الیکا الکتریک طیف گسترده ای از قطعات در راستای تغذیه، کنترل و محافظت از مدار و موتورهای الکتریکی را از محصولات اشنایدر ارائه می دهیم.برای کنترل موتور به روش های مختلف مانند صورت مستقیم و ستاره مثلث می توانید کنتاکتور مورد نظر خود در هر رنجی از جریان و ولتاژ بوبین را از میان مح..
860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D38M7
کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک در دو مدل AC وDC  ساخته می شود. تفاوت این دوکنتاکتور در یک حلقه اتصال کوتاه است؛ بدین شرح که در کنتاکتورهای AC برای جلوگیری و رفع لرزش حاصل از فرکانس برق، از یک حلقه اتصال کوتاه بهره گرفته می شود. نیروی کششی بدست آمده از جریان مغناطیسی الکتریکی متناوب، متناسب با مجذو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AM7
   کنتاکتورها در حالتی که بخواهیم بار را تغذیه، حفاظت و کنترل کنیم، کاربرد فراوانی دارند. کنتاکتورها به لحاظ جریان دارای دو قسمت مجزا هستند؛ جریان قسمت بار که جریان تغذیه بار را عبور می دهد؛ و جریان قسمت تحریک کویل که جریان تحریک بوبین کنتاکتور را جهت مغناطیسی شدن آن عبور می دهد. قاعدتاً ج..
1,340,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AM7
استفاده از کنتاکتور در کلیدهای ستاره مثلث:   بیشتر کلیدهای ستاره مثلث سه کنتاکتور دارند که تحت یک سری اینترلاک های درونی و کمک گرفتن از کنتاکت های کمکی NO و NC و نیز تایمرهای کمکی، عمل تبدیل اتصال تغذیه موتورها را از ستاره در حالت گذرا به مثلث در حالت دائم انجام می ..
1,630,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D65AM7
کنتاکتورها در واقع نوعی کلید مغناطیسی می باشند که جزء اصلی مدارات فرمان به شمار می روند که از آنها برای راه اندازی و کنترل ماشین های الکتریکی استفاده می کنند.   کنتاکتورها نسبت به کلیدهای دستی (اهرمی-غلطکی-زبان های) دارای مزایای زیادی هستند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:1- ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D80M7
ساختمان و اصول کار کنتاکتور   بطور کلی یک کنتاکتور از یک مغناطیس الکتریکی که یک قسمت از هسته آن متحرک بوده و توسط فنری از قسمت ثابت جدا نگه داشته شده و نیز از یک سری کنتاکت عایق شده از یکدیگر که به آن متصل می باشند و با آن حرکت می کنند تشکیل می شود. در قسمت ثابت مغناطیس الکتریکی یک سری..
2,460,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D95M7
کنتاکتورهای سه پل اشنایدر الکتریک دارای سه کنتاکت اصلی (برای تغذیه مصرف کننده) و چند کنتاکت فرعی (برای مدار فرمان) است.مقادیر نامی کنتاکتور: این مقادیر اغلب بر روی کنتاکتور نوشته شده و یا در کاتالوگ آنها درج می شود. جریان نامی   می دانیم که بر اثر عمل کنتاکتور، کنتاکت ..
3,050,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D115M7
قدرت قطع کنتاکتور   یکی از مهمترین مشخصات یک کنتاکتور که بر روی پلاک آن نوشته می شود و در انتخاب کنتاکتور مناسب نقش مهمی دارد، قدرت قطع کنتاکتور می باشد. زیرا در هنگام قطع کنتاکت ها، به تدریج فشردگی آنها بر روی یکدیگر کاهش می یابد، به گونه ای که در لحظه جدا شدن کنتاکت ها از یکدیگر، تنه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D150M7
كنتاكتورها يا كليدهاي مغناطيسي مهمترين جزء مدارها و از وسايل پرمصرف در تابلوهاي برق هستند كه در راه اندازي موتورهاي الكتريكي مورد استفاده قرارمي گيرند. كنتاكتورها در واقع نوعي رله هستند كه با عبور جريان از بوبين آنها و ايجاد خاصيت مغناطيسي، تيغه ها را جذب و عمل سوئيچ زني را انجام مي دهند. اين نوع از..
5,450,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09F7
طول عمر کنتاکتور   به طور کلی طول عمر یک کلید به تعداد دفعات قطع و وصل آن بستگی دارد به طوری که این کلید پس از این تعداد قطع و وصل، به علت فرسودگی یا سائیدگی دیگر قابل استفاده نخواهد بود. طول عمر کلیدهای مختلف متفاوت است به طور مثال برای کلیدهای اهرمی و کلیدهای حفاظتی حدود 103 بار و بر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12F7
کنتاکتور (کلید مغناطیسی)کنتاکتورها کلیدهایی هستند که با اتصال جریان الکتریکی به قسمت تحریک آنها (فرمان وصل به کلید توسط جریان الکتریکی) عمل می کنند و کنتاکت های باز را بسته و کنتاکت های بسته را باز می کند. کنتاکتورها از انواع کلیدهای مغناطیسی هستند.طرز کار کنتاکتوروقتی که بوبین ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18F7
   کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک، کلیدهای مغناطیسی هستند که از طریق مدار فرمان، مدار را قطع و وصل می کنند. کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک جهت استفاده در مدار موتورها هیچ نقش حفاظتی ندارند و از بی متال و فیوز و یا سایر وسایل حفاظتی مناسب در کنار آن ها باید استفاده نمود. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25F7
ساختمان كنتاكتور   كنتاكتور وسیله ای است که از يك مغناطيس الكتريكي متحرك تشكيل شده و با یک فنر از قسمت ثابت نگه داشته مي شود و يك سري كنتاكت عايق شده به آن متصل است و با آن حركت مي كند. در قسمت ثابت تعدادی كنتاكت ديگر متصل شده هنگامی که از سيم پيچ مغناطيسي جريان مشخصی عبور مي كند كنتاك..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32F7
کنتاکتورها و مشخصات فنی آنها   کنتاکتورها، کلیدهای الکترومغناطیسی می باشند، که مهمترین جزء مدارهای فرمان الکتریکی را تشکیل می دهند و برای راه اندازی و کنترل اکثر ماشین های صنعتی از کنتاکتور استفاده می شود. مزایا کنتاکتور بر کلیدهای دستی:   1) کنترل و فرمان از راه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AF7
ساختمان و اصول کار کنتاکتور:   کنتاکتور مانند شکل زیر تشکیل شده از یک هسته مغناطیسی و یک سیم پیچ الکتریکی که یک قسمت از هسته آن متحرک بوده و توسط فنری از قسمت ثابت جدا نگهداشته می شود و یک سری کنتاکت عایق شده از یکدیگر به آن متصل می باشند و با آن حرکت می کنند. در قسمت ثابت این مغناطیس ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AF7
روش استفاده از کنتاکتور   برای اینکه مدار قدرت جریان را به مصرف کننده برساند، باید بوبین کنتاکتور تحریک شود، معمولاً برای رساندن جریان به بوبین هر کنتاکتور به جای استفاده از کلید یک پل از شستی استفاده می شود. البته می دانیم که اگر در یک مدار برای قطع و وصل از شستی استفاده کنیم، مدار لح..
نمايش 1 تا 20 از 1230 (62 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email