الیکا الکتریک
سبد خرید

استارتر موتور اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LE1D09M7
مشخصات استارتر موتور 9 آمپر اشنایدر استارتر موتور اشنایدر با کد فنی LE1D09M7 برای کنترل موتور سه فاز استفاده می شود. روی آن دو عدد پوش باتن Harmony XB5 قرمز و سبز برای روشن و خاموش کردن موتور قرار دارد. این استارتر مجهز به یک کنتاکتور LC1D09M7 است. کنتاکتور تعبیه در آن سه پل بوده و دارای سه..
5,260,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LE1D12M7
مشخصات استارتر موتور 12 آمپر اشنایدر برای روشن کردن موتور، ابتدا نیاز به کمی توان برای به گردش درآوردن موتور هست این گردش توسط استارتر موتور انجام می شود. استارتر به یک جریان بسیار قوی برای شروع نیاز دارد و این نکته دقیقاً اختلاف بین استارتر و سافت استارتر یا راه انداز نرم است در سافت ..
5,610,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LE1D18M7
مشخصات اصلی استارتر موتور 18 آمپر اشنایدر استارتر موتور اشنایدر با کد فنی LE1D18M7 برای کنترل موتور سه فاز استفاده می شود. روی آن دو عدد پوش باتن Harmony XB5 قرمز و سبز برای روشن و خاموش کردن موتور قرار دارد. این استارتر مجهز به یک کنتاکتور LC1D18M7 است. کنتاکتور تعبیه در آن سه پل..
6,690,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LE1D25M7
مشخصات استارتر موتور 25 آمپر اشنایدر استارتر موتور اشنایدر با کد فنی LE1D25M7 برای کنترل موتور سه فاز استفاده می شود. روی آن دو عدد پوش باتن Harmony XB5 قرمز و سبز برای روشن و خاموش کردن موتور تعبیه شده است. این استارتر مجهز به یک کنتاکتور LC1D25M7 است. کنتاکتور تعبیه در آن سه پل بوده و دار..
6,330,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

استارتر موتور وظیفۀ حفاظت، استپ و استارت یک موتور الکتریکی را بر عهده دارد. در واقع، استارتر، یک دستگاه الکتریکی یا موتور الکتریکی را روشن یا خاموش می کند، در حالی که حفاظت از اضافه بار را نیز ایجاد می کند.

استارترها از دو بلاک، کنتاکتور و حفاظت اضافه بار تشکیل شده اند.

کنتاکتور در استارتر موتور میزان جریان الکتریکی موتور و تنظیم قطع و وصل یک مدار الکتریکی را کنترل می کند.

مشخصه های استارتر موتور

1. رنج بندی شده توسط جریان (آمپر) و یا قدرت (اسب بخار)

2. کنترل از راه دور قطع و وصل (ON/OFF)

3. حفاظت اضافه بار موتور

4. شروع و توقف (دوام الکتریکی)

سوال های پرتکرار

استارتر موتور سری TeSys LE اشنایدر با نام اختصاری LE1D به بازار عرضه شده است. از استارتر موتور برای به گردش در آوردن اولیه موتور سه فاز، توقف موتور و حفاظت اضافه بار استفاده می شود. استارتر موتور LE1D اشنایدر با دو پوش باتن XB5 اشنایدر به رنگ سبز (l) برای راه اندازی موتور سه فاز و قرمز (O) برای توقف یا ریست کردن، کنترل می شود. یک کنتاکتور LC1D اشنایدر و یک واحد حفاظت اضافه بار LRD متناسب با رنج کنتاکتور، درون استارتر موتور قرار می گیرند. بیمتال LRD زیر کنتاکتور نصب می شود و حفاظت اضافه بار را انجام می دهد. بدنه استارتر موتور اشنایدر از جنس پلی کربنات مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی است که استحکام بالا (IP65) و وزن سبکی (0.92 کیلوگرم) دارد.

استارتر موتور LE1D اشنایدر در مدل های مختلفی برای راه اندازی موتور سه فاز 4 تا 30 کیلو وات تولید می شود. توان استاندارد موتورهای سه فاز (AC3) قابل اتصال به استارتر موتور LE1D در فرکانس 50/60 هرتز و ولتاژ 440VAC عبارتند از: استارتر موتور LE1D09 با موتور 4kW، استارتر موتور LE1D12 با موتور 5.5kW، استارتر موتور LE1D18 با موتور 7.5kW و استارتر موتور LE1D25 با موتور 11kW.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email