• کليد کمپکت 160 آمپر سه پل NSX160B

منحنی قطع رله های حرارتی-مغناطیسی  TM125D/TM160D
کليد کمپکت  160 آمپر سه پل NSX160B ، 

LV430310 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

کلید اتوماتیک

فیوزها همیشه نمی توانند عمل حفاظت موضعی و سلکتیو را در انواع مختلف شبکه ها به طور کامل و بدون خطا انجام دهند. علاوه بر این در صورتی که نیاز به قطع همزمان سه فاز باشد، نمی توان از فیوز استفاده نمود. فیوزها را نمی توان به رله هایی مجهز نمود که به محض رخ دادن حالت خاص، مانند افزایش یا کاهش ولتاژ شبکه، به طور خودکار مدار را قطع کنند و هشدارهای لازم را صادر نمایند و یا کنتاکت هایی داشته باشند که سیگنال هایی را جهت قطع یا وصل و فرمان ایجاد سازند. حال آنکه کلید اتوماتیک علاوه بر انجام حفاظت سلکتیو بدون خطا، پس از قطع مدار در اثر جریان زیاد و یا هر عامل دیگری بلافاصله آماده بهره برداری مجدد است.

در حالت کلی کلید اتوماتیک اشنایدر قادر است در شرایط عادی مدار، جریان هایی را وصل یا قطع کند و یا از خود عبور دهد و در شرایط مشخص ولی غیر عادی مدار مانند اتصال کوتاه و اضافه بار، جریان هایی را وصل یا قطع کند، یا به مدتی کوتاه از خود عبور دهد.

کلید اتوماتیک اشنایدر دارای سه کنتاکت اصلی یا قدرت و تعدادی تیغه جرقه گیر است. لازم به ذکر است که کلید اتوماتیک قادر به قطع و وصل توان هر سه فاز می باشد ولی در صورت خرابی یک فاز لازم است کل آن تعویض شود در هنگام نصب کلید اتوماتیک نباید هیچ یک از قسمت های برق دار در دسترس یا قابل لمس باشد.فنی
کد فنی LV430310
رنج جریان(آمپر) 112-160A
قدرت قطع 25KA
واحد تریپ TM160D

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کليد کمپکت 160 آمپر سه پل NSX160B

  • مدل کالا: LV430310
  • موجودی: در انبار

تعداد بازدید: 833

برچسب ها: کليد کمپکت 160 آمپر سه پل NSX160B