• کليد کمپکت 125 آمپر سه پل NSX160B

کليد کمپکت 125 آمپر سه پل NSX160B ،

LV430311 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

   کلید اتوماتیک در استاندارد IEC60947-2 به عنوان یک المان قطع و وصل مکانیکی تعریف می شود که امکان بسته شدن زیر اتصال کوتاه و نیز عبور و قطع جریان را دارا می باشد. جریان های غیر عادی (اتصال کوتاه) نیز در شرایط و مدت زمان مشخص می تواند توسط کلید عبور داده شده یا قطع شود.

انتخاب روش راه اندازی و نوع موتور مورد استفاده به گشتاور بار و سطح اتصال کوتاه شبکه در نقطه تغذیه  بستگی دارد. در بین موتورهای جریان متناوب دو دسته ای که بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :  

·         موتورهای قفسه سنجابی سه فاز رده AC-3 که به دلیل ساختمان ساده و قیمت ارزان و قدرت قابل قبولشان بیش از انواع دیگر استفاده می شوند. در این موتورها می توان گشتاور بالا و راه اندازی سریعی را به دست آورد و لی جریان راه اندازی آن ها معمولاً زیاد است.

·         موتورهای روتور سیم پیچی شده رده  AC-2 که برای راه اندازی به انرژی کمی نیاز داشته و گشتاور راه اندازی بالایی دارند. این موتورها در توان های کوچک شناخته شده و به هنگام راه اندازی، ولتاژ شبکه مستقیما ًبه آنها اعمال می شود.


حفاظت و سوئیچینگ مدارهای روشنایی

در مدارهای روشنایی متشکل از لامپ های رشته ای، در لحظات اول پس از وصل کلید، بسته به توان لامپ ها جریانی کشیده می شود که از مجموع جریان نامی لامپ ها بیشتر است. پیک این جریان ممکن است به 15 تا 20 برابر جریان نامی بالغ گردد، ولی میزان آن پس از تنها چند میلی ثانیه به شدت کاهش خواهد یافت. در مورد لامپ های گازی هم یک جریان هجومی که مقدارش به 1.5 تا 3 برابر جریان نامی می رسد، به مدت چند دقیقه کشیده خواهد شد پس برای طراحی صحیح حفاظت و سوئیچینگ این مدارها باید به جریان های گذرای مذکور دقت کافی نمود.
فنی
کد فنی LV430311
رنج جریان(آمپر) 88-125A
قدرت قطع 25KA
واحد تریپ TM125D

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کليد کمپکت 125 آمپر سه پل NSX160B

  • مدل کالا: LV430311
  • موجودی: در انبار
  • 0 ریال


تعداد بازدید: 611

برچسب ها: کليد کمپکت 125 آمپر سه پل NSX160B