• کليد کمپکت 150 آمپر سه پل NSX160F

کليد کمپکت  150 آمپر سه پلNSX160F ، 

LV430830 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

وسایل حفاظتی

   وسایل حفاظتی شامل کلید، فیوزها و رله ها می باشد. کلیدها جهت قطع و وصل مدار و فیوز جهت حفاظت مدار از اتصال کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد.


کلید جدا کننده یا سکسیونر (ایزولاتور - مجزا کننده)

   یک قطعه مکانیکی قطع و وصل است که می تواند جریان هایی را در شرایط عادی از مدار عبور دهد و برای زمانی مشخص جریان هایی را در شرایط غیرعادی مانند اتصال کوتاه تحمل کند. همانطور که از نام کلید مشخص است، وسیله حفاظتی مذکور یک فاصله جدایی لازم را با مشخصات تعیین شده، به وجود می آورد از مشخصه های بارز یک سکسیونر این است که باید بتواند جریان نامی خود را، که از جریان نامی مدار کمتر نخواهد بود، قطع و وصل کند کلید سکسیونر باید در طرف تغذیه از فیوزها یا کلید های اتوماتیک محافظت مدار نصب شود. چنانچه کلید سکسیونر از محل فیزیکی وسیله یا دستگاه تغذیه شونده قابل رؤیت نباشد باید یک کلید سکسیونر دیگر را، که دارای مشخصات کلید سکسیونر ذکر شده در بالا باشد، به صورت تکی و مجزا در نزدیکترین محل مناسب از دستگاه قرار داد.


کلید قطع بار

   یک قطعه مکانیکی قطع و وصل است که قادر به قطع و وصل جریان برق مدار در شرایط عادی می باشد. شرایط عادی ممکن است شامل وضعیتی با اضافه بارهای مشخص باشد و همین طور برای زمانی مشخص قادر است جریانهایی را در شرایط غیر عادی مدار مانند اتصال کوتاه تحمل کند. به طور کلی کلیدهای قطع بار در حالی که جریان در مدار است باید بتواند جریان را قطع کند. کلید قطع بار باید در نزدیکترین محل مناسب از دستگاه نصب شود. کنتاکت ها کلیدهای قطع زیر بار باید در یک لحظه قطع کند و از هم فاصله بگیرد مانند کلید مینیاتوری، کلید گردان، کلید تک پل.


کلید جداکننده زیربار

   کلیدی است که هر دو ویژگی مربوط به کلیدهای جداکننده و قطع بار را دارا باشد. به منظور کنترل و سرویس مدار یا دستگاهی که آن را تغذیه می کند، کلیه مدارهای خروجی از تابلو باید مجهز به نوعی کلید مجزا کننده زیربار باشند.
فنی
کد فنی LV430830
رنج جریان(آمپر) 150A
قدرت قطع 36KA
واحد تریپ MA

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کليد کمپکت 150 آمپر سه پل NSX160F

  • مدل کالا: LV430830
  • موجودی: در انبار

تعداد بازدید: 660

برچسب ها: کليد کمپکت 150 آمپر سه پلNSX160F