• سلکتور سوئيچ دو حالته ماندگار

سلکتور سوئيچ دو حالته ماندگار ، 

XB4BD25 ، 


کاتالوگ ، 


   سلکتور سوئيچ دو حالته با عملکرد ماندگار به منظور اعمال فرمان طراحی شده است. مفهوم ماندگار بود سلکتور این است که در هر وضعیت فرمانی که قرار بگیرد در همان حالت می ماند و به حالت قبلی باز نمی گردد مگر اینکه توسط اپراتور مجدداً فرمان بگیرد. جنس بدنۀ این محصول فلزی است و به رنگ مشکی با درجه حفاظت IP66 تولید می شود. تعداد کنتاکت های کمکی آن یک باز و یک بسته 1NO+1NC)) است. این محصول تا حداکثر 600 ولت ولتاژ را تحمل می کند.

سلکتور سوئیچ های اشنایدر در انواع 2 و 3 وضعیتی تولید می گردند و اغلب هنگامی که بیش از یک گزینۀ کنترل مورد نیاز است استفاده می شوند. به طور کلی، موقعیت مرکزی سلکتور سوئیچ، موقعیت شروع فرمان است.

از اجزاء داخلی سلکتور سوئیچ ها کنتاکت بلاک است. کنتاکت بلاک ها در دو نوع باز ZBE101 یا بسته ZBE102 استفاده می شوند. مدارهای مجزا دارای یک کنتاکت بلاک باز یا بسته هستند. در موارد کاربردی که تنها یک کنتاکت بلاک نیاز است، یک مدار مجزا برای انجام کار مقرون به صرفه تر و مناسب تر است. در حالیکه، مدارهای دو گانه دو کنتاکت را در یک کنتاکت بلاک مجزا ارائه می دهند. که ترکیب آن ها به صورت زیر است:

  •  1 کنتاکت باز (NO) + 1 کنتاکت بسته (NC)
  •   2 کنتاکت باز (NO)
  •  2 کنتاکت بسته (NC)
فنی
کد فنی XB4BD25
نام اختصاری XB4
نوع ولتاژ 600V
نوع عملکرد ماندگار
کاربرد محصول اعمال فرمان
تعداد کنتاکتهای کمکی 1NO+1NC
نوع کلید سلکتور سوئيچ دو حالته
ابعاد
قطر 22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنه فلزی
رنگ مشکی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP66

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سلکتور سوئيچ دو حالته ماندگار


تعداد بازدید: 1412

برچسب ها: سلکتور سوئيچ دو حالته ماندگار