رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک 20 ورودی-خروجی ، 

SR2A201FU ، 


کاتالوگ ، 


اطلاعات بيشتر ، 

ساختار PLC:

یک سیستم PLC بطور عمده شامل سه قسمت است:

   الف) واحد ورودی: این واحد سیگنال های دریافت شده از سنسورها که حامل اطلاعات مربوط به فرآیندهای مدار فرمان مورد نظر است را دریافت می کند. این سیگنال ها می توانند بصورت آنالوگ یا دیجیتال باشند و در نهایت بصورت سیگنال های 24 ولت در ترمینال های PLC قرار گیرند. در طبقات بعدی ورودی، این سیگنال ها به سطح ولتاژ 5 ولت کاهش می یابند تا قابل اعمال به واحد پردازشگر باشند. سنسورها که در قسمت های مختلف فرآیند مدار فرمان قرار می گیرند عبارتند از : میکروسوئیچ ها، فلوسوئیچ ها، فلوترها، ترمومترها، فشار سنج ها، سرعت سنج ها، دورمترها، ترموکوپل ها، فوتوسل ها، سیستم های گوناگون پنوماتیک، انواع رله ها و ... که بتوانند تغییرات مراحل گوناگون یک فرآیند کنترلی را تشخیص دهند و سیگنال های لازم را ارائه دهند.

   ب) واحد پردازش: این واحد باید عملیات مربوط به یک فرآیند را توسط یک برنامه نرم افزاری که در حافظه خود دارد پردازش کند و بر اساس برنامه مذکور، فرمان های خروجی را صادر نماید.

   ج) واحد خروجی: این واحد به لحاظ ساختار درست مانند واحد ورودی است؛ یعنی سیگنال هایی که از طریق واحد پردازش بعنوان خروجی دریافت می کنند را تحت ولتاژهای صفر تا 24 ولت به اجزای قرار گرفته شده در فرآیندها (مانند موتورها، لامپ ها، کنتاکتورها و سایر تجهیزات فرمانی) اعمال می کنند. البته گاهی این سیگنال های خروجی ابتدا در طبقات تقویت کننده به سیگنال های قوی تر الکتریکی ( چه به لحاظ ولتاژ و چه به لحاظ جریان) تبدیل می شوند.
فنی
تعداد خطوط برنامه نویسی 0 تا 240 خط با برنامه نویسی نردبانی
زمان تناوب 6 تا 90 میلی ثانیه
زمان پشتیبانی 10 سال در 25ºC
کلاک ندارد
کد فنی SR2A201FU
نوع استفاده زلیو لاجیک
نوع عملکرد رله هوشمند کمپکت
تعداد خروجی 8 خروجی (رله ای)
جریان خروجی 8 آمپر برای همه خروجی ها
ولتاژ تغذیه 100 تا 240 ولت AC
تعداد ورودی گسسته 12
نوع کنتاکت NO برای خروجی رله
خصوصیات ظاهری
صفحه نمایش گرافیکی دارد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP

IP20-terminal block-conforming to IEC 60529
IP40-front panel-conforming to IEC 60529

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک 20 ورودی-خروجی


تعداد بازدید: 1226

برچسب ها: رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک 20 ورودی-خروجی