اجزاء تشکیل دهندۀ چراغ های LED

اجزاء معمول تشکیل دهنده چراغ های LED را می توان به قسمت های LED، عدسی، مجموعه ی قاب و هیت سینک، برد مدار چاپی  و منبع تغذیه نام برد. منبع تغذیه ی مورد استفاده برای این نوع چراغ ها، از نوع سوئیچینگ هستند و رنج ولتاژ ورودی کاملی را پوشش می دهد. انواع بدون فریم آن در تیوب های led مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در چراغ هلای خیابانی و نورافکن ها از LED هایی با درجه حفاظت IP65 مورد استفاده قرار می گیرد. رنج گستردۀ ولتاژ ورودی از ویژگی های منحصر به فرد این چراغ هاست که از 100 تا 300 ولت متناوب متغیر است. همچنین بسیاری از آن ها دارای ویژگی های حفاظت در مقابل اضافه ولتاژ و افزایش دما، حفاظت در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه، حفاظت در مقابل موج ضربه و ایجاد اعوجاج هارمونیکی بسیار کم و دارا بودن سیستم اصلاح ضریب قدرت هستند.
لامپ LED جهت BA 9s ،

LED 220 V ، 

220VAC/DC ،    


 اطلاعات بيشتر ، 

 انواع LED

به طور کلی LED ها به دو گروه توان پایین و توان بالا تقسیم می شوند. LED های توان پایین با جریان هایی در حدود چند ده میلی آمپر راه اندازی می شوند که بیشتر کاربرد آن ها در وسایل برقی و الکترونیکی به عنوان چراغ های چشمک زن و و نمایشگرها است.

 

لامپ های LED نسل جدید با هدف استفاده در صنایع روشنایی به بازار عرصه شده اند که در توان های 1، 3، 5، 10، 30، 50، 60 و 100 وات در بازار موجود هستند. مبنای ساخت LED های توان بالا (بیشتر از 10 وات)، استفاده از چند LED Chip و اتصال آنها به هم می باشند که ولتاژ کارکرد این LED ها، 3 تا 33 ولت مستقیم و جریان های راه اندازی از 350 تا 3000 میلی آمپر می باشد.
فنی
کد فنی LED 220 V
نام اختصاری Lamp BA9s
نوع ولتاژ 220VAC/DC
توان 2.4 وات
خصوصیات ظاهری
رنگ سفید، سبز، قرمز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

لامپ LED جهت BA 9s


تعداد بازدید: 406

برچسب ها: لامپ LED جهت BA 9s