• کليد حرارتی  60   الی  100 آمپر

کليد حرارتی  60   الی  100 آمپر ، 

GV7RS100 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

   مدارهای الکتریکی باید به گونه ای حفاظت شوند که اگر جریان مصرف کننده به هر علتی (مانند اتصال کوتاه فازها، اتصال سیم پیچ ها، تک فاز شدن مصرف کننده و...) از حد مجاز زیادتر شد، قبل از اینکه گرمای ایجاد شده در موتور (مصرف کننده) باعث آسیب دیدن آن شود، مدار را قطع کند به طور کلی وسایل حفاظتی موتور و یا هرنوع مصرف کننده را از شبکه قطع می کنند.

   در حالت اتصال کوتاه چون جریان عبوری خیلی زیاد است، باید فوراً پس از وقوع اتصال کوتاه مدار قطع شود برای حالت های دیگر نیز (مانند اضافه بار موتور) باید از وسایل حفاظتی استفاده کرد تا بتوان متناسب با جریان، موتور را تنظیم کرد.

   البته این وسایل حفاظتی باید به گونه ای انتخاب شوند که در هنگام راه اندازی موتورها، جریان راه اندازی (که چند برابر جریان نامی موتور است) با عث قطع مدار شود.

   در مدارات کنتاکتوری، اغلب برای حفاظت مدار و مصرف کننده ها در برابر اتصال کوتاه، از فیوز و یا کلید مینیاتوری و برای حفاظت در برابر اضافه بار یا قطع شدگی یک فاز، از بی متال که حداقل در مسیر دو فاز قرار می گیرد استفاده می شود. بنابراین استفاده از کلیدهای حرارتی مغناطیسی می تواند جایگزین مناسبی برای کلید مینیاتوری و بی متال باشد.
فنی
کد فنی GV7RS100
نام اختصاری GV7R
تعداد پل سه پل
کاربرد محصول موتوری
رنج جریان(آمپر) 60-100 آمپر
ظرفیت قطع 70 کیلوآمپر
توان موتور(کیلو وات) 45 کیلووات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کليد حرارتی 60 الی 100 آمپر


تعداد بازدید: 585

برچسب ها: کليد حرارتی 60 الی 100 آمپر