• کليد کمپکت 63 آمپر سه پل NSX100B


منحنی قطع رله های حفاظتی  TM50D/TM63D/TM63G
کليد کمپکت 63 آمپر سه پل NSX100B ، 

LV429552 ، اطلاعات بيشتر ، 

ولتاژ نامی

   ولتاژی که کل یا بخشی از تأسیسات الکتریکی، برای کار با آن طراحی شده است. ممکن است ولتاژ واقعی کار تجهیزات در خلال بهره برداری، تغییرات قابل قبولی نسبت به ولتاژ نامی داشته باشد.


ولتاژ تماس

   اختلاف پتانسیلی است که در بدن شخص در هنگام برق گرفتگی ایجاد می شود. ولتاژ تماس معمولاً به هنگام بروز خرابی در عایق بندی تجهیزات و یا وجود اختلاف پتانسیل بین قسمت هایی که همزمان قابل لمس می باشند، ظاهر می شود.


افت ولتاژ

   در طراحی تأسیسات الکتریکی ضرورت دارد افت ولتاژ از منبع تا محل بار را محاسبه نمائیم. افت ولتاژ زیاد می تواند اثرات سوئی بر عملکرد تجهیزات داشته باشد برای مثال:

  در موتورها: افت ولتاژ باعث کاهش گشتاور راه اندازی و گشتاور ماکزیمم می شود، زیرا گشتاور موتور با مجذور ولتاژ ترمینال آن نسبت مستقیم دارد.

  درلامپ های رشته ای: افت ولتاژ منجر به کاهش نور لامپ و افزایش طیف قرمز آن می شود.

  در لامپ های تخلیه: این لامپ ها به افت ولتاژ کوچک، خیلی حساس نیستند ولی افت ولتاژهای بیشتر ممکن است به خاموشی آنها منجر گردد.

  در دستگاه های الکترونیکی: به افت ولتاژ بسیار حساسند و به همین دلیل است که در آنها از مدارهای تثبیت کننده استابیلیزر استفاده می شود.

  در تجهیزات الکترومکانیکی: استاندار تاکید می کند که تجهیزاتی از قبیل کنتاکتورها در صورت کاهش ولتاژ تا یک حد خاص، دیگر به صورت صحیح کار نمی کنند. رفتار کنتاکتورها، چنانچه ولتاژ به 85% مقدار نامی برسد، عملاً بسیار نامطمئن خواهد بود.


   طبق استاندار IEC60364-5-52 افت ولتاژ از نقطۀ شروع تأسیسات تا محل مصرف باید به کمتر از 4% محدود باشد البته افت ولتاژ موقت در لحظۀ راه اندازی موتورها یا کشیده شدن جریان های هجومی و یا افت ناشی از ولتاژهای گذرا و یا افت ولتاژ هنگام بروز اتصالی در سیستم مد نظر نمی باشد.

 فنی
کد فنی LV429552
رنج جریان(آمپر) 44-63A
ظرفیت قطع 25KA
واحد تریپ TM63D

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کليد کمپکت 63 آمپر سه پل NSX100B


تعداد بازدید: 942

برچسب ها: کليد کمپکت 63 آمپر سه پل NSX100B