• کليد کمپکت 25 آمپر چهار پل NSX100B

حداقل الزامات طراحی تابلوهای برق

  هر تابلو باید به یک کلید اصلی جداکننده قابل قطع و وصل زیربار مجهز باشد. جریان نامی این کلید باید حداقل برابر جریان نامی کل تابلو یا مصرف کل تابلو باشد و جریان نامی ایستادگی کلید در برابر اتصال کوتاه نباید کمتر از حداکثر جریان اتصال کوتاه احتمالی در محل نصب باشد. چنان چه، وسیله حفاظتی اصلی تابلو از انواع کلیدهای خودکار دارای امکان قطع و وصل، انتخاب شود، از آن می توان برای هر دو منظور حفاظت و جدا کردن استفاده کرد. لازم به ذکر است که تنها تابلوهایی باید دارای فیوز یا کلید خودکار اصلی باشند که به صورت انشعابی از یک مدار تغذیه می شوند (یعنی یک کابل یا مدار، چند تابلو را تغذیه کند). چون تغذیه ورودی، یکی از انشعابات ترانس اداره برق است بنابراین یک کلید اتوماتیک در ابتدای تابلوی اصلی برق ساختمان نیاز است.

  چنانچه تابلو علاوه بر کلید اصلی به فیوز نیز مجهز باشد، فیوز باید در طرف مصرف کلید نصب شود. خروجی کلید اتوماتیک شمش های فاز قرار می گیرد.

1. ورودی فیوز شیشه ای جهت حفاظت چراغ سیگنال

2. ورودی فیوز شیشه ای جهت حفاظت آمپرمتر و ولت متر

3. ورودی فیوز سکسیونری جهت تغذیه هر واحد و مشاعات

اگر در یک تابلو از کلیدهای مینیاتوری استفاده شود باید یک سری فیوز در بالادست آنها، در تابلوی مورد بحث و یا در تابلوی اصلی وجود داشته باشد. جریان نامی فیوز بالادست نباید از مقادیر زیر بزرگتر باشد. این فیوز برای حفاظت در برابر اتصال کوتاه تعبیه می شود.

1. اگر توان نامی قطع یک یا چند کلید مینیاتوری تا 1/5 کیلو آمپر باشد، 63 آمپر

2. اگر توان نامی قطع کلید مینیاتوری 3 کیلو آمپر یا بیشتر باشد، 100 آمپر

تذکر: قدرت قطع کلیدهای مینیاتوری متداول در بازار 6 و 10 کیلو آمپر می باشد.

از آنجایی که کلید خودکار به عنوان محافظ اصلی تابلوی برق در نظر گرفته شده است، تعویض فیوز فقط در حالت بی باری و پس از قطع کلید امکان پذیر می باشد.
کليد کمپکت 25 آمپر چهار پل NSX100B ، 

LV429566 ، 


کاتالوگ کالا ، 

فنی
کد فنی LV429566
رنج جریان(آمپر) 17-25A
ظرفیت قطع 25KA
واحد تریپ TM25D

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کليد کمپکت 25 آمپر چهار پل NSX100B

  • مدل کالا: LV429566
  • موجودی: در انبار

تعداد بازدید: 1059

برچسب ها: کليد کمپکت 25 آمپر چهار پل NSX100B