تايمر مولتی ولت 3 ... 300 ثانیه ، 

RE8TA21BUTQ ، 


کاتالوگ ، 


      تايمر مولتی ولت RE8TA21BUTQ با نام صنعتی RE8 و قابلیت تنظیم زمان (3...300 ثانیه) و همچنین رنج ولتاژ تغذیه 24 ولت AC/DC یا 100 تا 240 ولت AC در صنایع اشنایدر الکتریک تولید می شود. این محصول جزو تایمرهای صنعتی بوده که دارای یک کنتاکت 1C/O می باشد.

    از دیگر خصوصیات فنی که باید به آن توجه شود حداکثر ولتاژ سوئیچینگ است که برای این محصول 250 ولت بوده و نوع اتصال آن به صورت ترمینال پیچی است.

    ابعاد این تایمر به ترتیب عبارتند از: ارتفاع: 78 میلی متر، پهنا: 22.5 میلی متر و عمق: 80 میلی متر. این محصول فضای کمی را در تابلو برق اشغال می کند.

    اگر بخواهیم تعریفی کاربردی از تایمر داشته باشیم، می توانیم بگوییم وسیله ای است که برای اندازه گیری زمان به کار می رود و موجب تغییر وضعیت در کنتاکت خروجی تایمر می شود.

   تایمرها از نظر عملکرد به دو دسته تقسیم می شوند:

·         تایمرهایی که اندازه گیری واحد زمانی آنها از صفر شروع شده و افزایش می یابد که در اصطلاح به آنها Stopwatch گفته می شود.

·         تایمرهایی که از یک نقطه مشخص زمانی به نقطه زمانی دیگر شمارش را انجام می دهند.

   بنابراین، تایمر مولتی ولت RE8 به لحاظ عملکرد، جزو تایمرهای دستۀ دوم است.

    نکته ای که باید به آن توجه کرد انتخاب صحیح و مناسب یک تایمر است، زیرا انتخاب صحیح آن باعث می شود سرعت پیاده سازی مدارها و مونتاژ آن بیشتر گردیده و در نتیجه در زمان و هزینه صرفه جویی شود و مدار ایمن گردد.

 

    شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که در خریداری یک تایمر به چه خصوصیات فنی باید توجه گردد، در این بحث می توان به موارد زیر اشاره نمود:

. ابعاد

. چگونگی نصب

. میزان ولتاژ تغذیه

. محدودۀ رنج زمانی

. جریان مجاز کنتاکت خروجی

. نوع و مکان مورد استفاده از تایمر

 فنی
کد فنی RE8TA21BUTQ
نام اختصاری RE8
نوع ولتاژ 24V AC/DC -
110... 240VAC
کاربرد محصول تایمر صنعتی
تنظیم زمان تاخیر 3 ... 300 ثانیه
کنتاکت خروجی 1C/O
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP50

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تايمر مولتی ولت


تعداد بازدید: 1181

برچسب ها: تايمر مولتی ولت